עקבו אחרינו: טלגרםפייסבוקטוויטראינסטגרםגוגל ניוז
חגית
16/08/2018 14:22, צפיות: 163
כל הכבוד לו, וחבל שההפקה לא פרגנה לו בשום שלב, רק צופי ערוץ 26 הכירו וגילו עד כמה הוא מוכשר וצנוע, לא מתרברב, כולו נתינה, אהבה ומחילה. מבחינתי הוא היחיד שעבר שינוי והכי מגיע לו לזכות.

• תגובה מהירה
הגר
16/08/2018 15:17, צפיות: 62
בדיוק כמו תומר.

חגית
16/08/2018 16:42, צפיות: 40
רועי היחידי שאפשר לנהל איתו שיחות מעמיקות, מתמצא ויש לו ידע רחב בכל נושא, קשוב ותמיד מוכן ללמוד, היחידי שידע להסביר על כל ארץ ועל ההסטוריה שלה, ידע לפתור את החידה קרקס מטהרנו שבחיים הם לא היו מגלים. בחידון טרוויה ידע לענות על שאלות מורכבות אבל ההפקה בחרה להראות דווקא את הקטע שהוא לא ידע את שם המשפחה של פרנקו מהסדרה הלב, כאשר הוא בעצם השיג את מירב התשובות הנכונות לקבוצה וזכו במשימה. רועי מביע את הרגשות שלו לטוב ולרע, זה רק מראה שהוא היחידי שלא משחק הרי רוב האנשים מדברים ומתגאים במה שטוב אצלם ולא מראים את הצד החלש אצלם. נכון הוא עדיין ילד וילמד את החיים ויבין שצדק לא צריך רק להיעשות הוא גם צריך להראות. בדבר אחד אני בטוחה שהמעריצים של רועי הם איכותיים ואני מאמינה שגם צופים אחרים אם היו באמת מנסים לראות מעבר היו מגלים זאת. אבל אני מכבדת כל צופה ואת הערכתו לדייר זה או אחר.

מדויק
16/08/2018 18:34, צפיות: 50
הוא יודע להתפלסף ולדבר המון לראות את שני הצדדים אבל אין לו שום דיעה אז זה שיחת סרק. שהצד השני נשאר באותה הדיעה ואין באמת שיח סתם התפלספות.

אורחת
17/08/2018 00:06, צפיות: 39
אם תשימו לב לשיחות האחרונות שלו עם מריה, חוסר פירגון מוחלט! היא נפתחה, יותר שמחה והוא מתקרבן ומדכא את רוחה, היא לא שמה לב.. אומרת שטוב לה עכשיו בבית, " למה את לא חושבת על החוץ, זה לא אחראי" .. היא מעריכה את הדברים הקטנים שמספרת שאין לה בבית אפילו לא חלון נורמלי, מרפסת בטח לא גן.. והוא קורא לזה חומריות ואומר שזה לא מה שחשוב.. בקיצור, חבר הוא לא.. מרוכז טיכו רק בעצמו, כועס עליה כל הזמן שהיא לא מאוהבת בו, ועין צרה לי באליאב שמריה מחבבת כי הוא קליל ונעים שיחה וכיפי ורועי מלנכולי וכבד ופלספן ופלצן.

אחת העם
17/08/2018 00:15, צפיות: 40
ואגב, ממש מסכנה סיפור קורע לה שאין גן או מרפסת...גם לי אין.

אחת העם
17/08/2018 01:30, צפיות: 33
הוא לא נוקט עמדה בכלום. מה גם שהוא תמיד התחמק מנקיון ובישול והשקר על צוק איתן ממש מרגיז אותי.

אחת העם
17/08/2018 01:34, צפיות: 21
דנה א.
17/08/2018 06:03, צפיות: 31
מבין שלבחורה יש חבר בחוץ וזה לא יכול לקרות ביניהם. גם כשכבר הצליח לשחרר קצת, עבר לטקטיקה אחרת, על ידי הקנטה של מריה... מריה זו מריה! אניגמה! הבעות פנים שמתחילות עם הבעות של סבל ועצבות, ועד הבעות של לא מבינה מה רוצים ממני... היא צריכה להודות לרועי שניהל איתה שיחות לתוך הלילה לעיתים משמימות ולעיתים מחכימות, אבל הוא היחיד שהצליח להוציא ממנה, דעה, רגש, כעס, צחוק. היא צריכה להודות לו! כי עד היום לא היינו יודעים אם מריה יכולה להביע משהו. רועי באמת ילד טוב. מה שמרגיז אותי אצל רועי זה, כשהוא מנהל שיחות עם הדיירים, בן שיחתו האחרון הוא הצודק! שימו לב בשיחות שלו זה תמיד חוזר - אתה/את צודק! מה עם דעה משלך? לא תמיד צריך לרצות את זה העומד מולך, במחיר של הנמכה של עצמך.

חגית
17/08/2018 06:46, צפיות: 32
בינתיים מי שעשה הצגות כל העונה זאת היא. היא הייתה נופלת לידיים של ישראל אם הוא רק היה רוצה,היא ומגיעה הרבה יותר רחוק ממגי. תזכרו בתחילת העונה איך היא התנהגה. רועי גילה איפוק מדהים, מה שבסופו של דבר כיבד והיגן על מריה. אז מספיק עם ההצגות והשמצות, מסכנה מסכנה, היא רואה רק את עצמה ואם היא פתאום טובה אליו אז זה רק בכדי שיחשבו מה שאתה כותב, באמת עצוב שזה מה שאתם רואים ולא מעבר.

חגית
17/08/2018 06:57, צפיות: 17
הוא צריך לעבוד על הבטחון שלו, כי יש לו הרבה יותר מאחרים שלכאורה דעתנים על כלום. אני מכירה אנשים שהם כלומניקים שמשחקים אותה הכי יודעים והכי חכמים ואחרים שיודעים הרבה ומרגישים שהם לא יודעים כלום, רועי עובר תהליך ועמד ממש יפה בכל התהפוכות שעבר, ועם מה שעבר וד.א זה שהוא אומר בשיחה אני מבין זה לא אומר שהוא קונה את זה. ומישהו כתב שהוא עף על עצמו, כי הוא חושב שהוא יזכה, איך בדיוק אם מראש הוא יודע שישראל עבר אותו בהצבעות.

עמית
17/08/2018 09:05, צפיות: 20
אחת העם
17/08/2018 15:48, צפיות: 16
כשהוא שואל שאלות לאן הוא מכוון וכיוב'.

הגר
17/08/2018 17:55, צפיות: 10
תמימה היא לא. מהי? אין לי שמץ של מושג

דני 10
17/08/2018 18:17, צפיות: 16
הנושא בחזקתה של מריה או כל בחורה אחרת שיש לה חבר , הן אלו שצריכות לשים תמרור עצירה.

שלום
17/08/2018 18:22, צפיות: 19
בחור מתיש. חפרן בלתי נלאה. קרציה שלא מהעולם הזה שלא מבין מה זה לא זה ממשיך להתחנן על נפשו לקבל את האהבה שנתונה למישהו אחר. אז כן, בתחילת הדרך מריה הביעה שגם לה יש רגשות. אבל מאז עברו הרבה מים בנהר ומריה העבירה את הקשר הזה לקשר חברי בלבד (מה שהוא רצה גם) וזה עדיין לא מנע ממנו לסחוט חיבוק או לשחק לה ברגשות ובלב כל הזמן בעזרת מניפולציות זולות.
היא תמיד רצה אליו שהוא עם פרצוף תחת
בגלל זה הוא תמיד עם פרצוף תחת שהיא מאושרת ומסתדרת עם כולם
שהיא עצובה הוא הכי מאושר בעולם כי אז היא לבד ולא ליד אף אחד והוא יכול להיות לידה בלי הפרעות

כללי הפורומים של ישראמדיה