עקבו אחרינו: טלגרםפייסבוקטוויטראינסטגרםגוגל ניוז
ספיר
17/08/2018 16:23, צפיות: 259
ולסיפור חייו.. אני לא ממש התחברתי .ומכירה הרבה אנשים שעברו ועוברים חיים לא פשוטים ובקושי סוגרים את החודש וגם להם אין בית..והוא כפי שהעיד הצליח להסתדר טוב מאד..זה שהוא בחר לזרוק את הכסף על סמים ובילויים במקום לחסוך זה שלו. ומה רע בלהיות ברמן? כל עבודה מכבדת את בעליה. הוא צעיר ושאפתן והוא יכול להגיע לזה לבד.

• תגובה מהירה
שר
17/08/2018 16:53, צפיות: 30
ונא לדייק בעובדות הוא היה מכור לסמים בתור נער כשיצא לרחוב נגמל לפני הצבא ואז התגייס .
הוא בנה את עצמו לבד שיקם את עצמו לבד זכותו בתור בחור צעיר לעבוד ולבלות מאיפה את יודעת שהוא לא חוסך?
כמה קל לשבת בבית מאחורי מקלדת ואני מתארת לעצמי גם יש לך משפחה מאחוריך הכי קל לשפוט.
ואני מבטיחה לך שהוא לא סיפר חצי ממה שעבר עליו ברחוב!!!
אין בעיה שלא התחברת לפחות תמצעי טיעון קצת יותר הגיוני.
והבחירה שלי בו לא קשורה רק בגלל מצבו האישי + האופי שלו סהכ בנאדם טוב עם חוכמת חיים מהרחוב שבנה את עצמו לבד , בהתחלה הצטייר כסוג של קשוח שמוכן לדרוך על כלום אבל לאט לאט השתנה.
לעמות מירב, רועי, מריה , אדל , דניאל וכול שהיו עסוקים בלרכל, בלסכסך, בלחמם את הבית אחד על השניה, בלריב וכול .
הוא לא עשה כך .

אביגיל
17/08/2018 16:54, צפיות: 29
אין בו משהו מיוחד. העובדה שחזר בשאלה ואף התנסה בסמים, זו לא סיבה להעניק לו פרס.

אבי
17/08/2018 17:01, צפיות: 32
שאמר מתחילת העונה שבא לקחת את המיליון
סתם לאנשים את הפה והרגיז אותם יותר ויותר
והיתהפך כמו שניצל כשה היה לו נוח זרם עם מירב ופיתאום כשה אביבית ניכנסה זרם אליה
לא סגור על עצמו
וההפקה מנסה לקדם אותו בפרקים רק בעזרת ההתמסכנות של כמה קשה הילדות העשוקה שעבר
ואם לתת פרס על זה ולא על דרך שעברו בתוכנית זה סוג של משחק מכור

לסיכום ;;;
17/08/2018 17:04, צפיות: 23
הגר
17/08/2018 17:04, צפיות: 25
אני לא שוכחת כיצד שניהם התנהגו באופן מחפיר.

ספיר
17/08/2018 17:05, צפיות: 33
של מי חווה חיים קשים או קלים יותר והכניסה לגמר לא צריכה להיות קשורה למי וותיק יותר או פחות או מי עבר תהליך או לא..הכניסה לגמר מגיעה לאלו שנכנסו לנו ללב בזכות מי שהם הדרך בה הם מתנהלים העניין והשיח שהם תורמים..
ואני לא מכירה את אביבית 7 שנים.. בתוכנית הזאת זכית להכיר אותה..היא פשוט מקסימה מבפנים ומבחוץ ...כיף לי לראות אותה על המסך מוסיפה המון עניין וריגוש לבית. כיף לי לראות אותה גאה במי שהיא ומה שהיא וזאת מבלי להקטין אחרים בדרך..השמחה השנינות ההבנה הנתינה והקבלה שלה את האחר..אכן אין כמוה..היא אמנם מוחצנת ושונה אבל למה כל כך קשה לנו לקבל את השונה..אביבית מבחינתי את הזוכה של העונה

הגר
17/08/2018 17:07, צפיות: 20
לאליאב בגלל ששמר על צלם אנוש במקום שמאוד קל ליפול ממנו למקומות אפלים. אביבית גם היא שמרה על אנושיות והפכה בשל טוב ליבה לחביבת הקהל. שניהם נשמרו מלשון הרע.

אבי
17/08/2018 17:09, צפיות: 46
בייש אותה ברבים יותר חמור מימה שתומר עשה

אחת העם
17/08/2018 17:10, צפיות: 25
אם הייתה רואה שנעשית עוולה כלפי מישהו. לכן , בין השאר לה ורק לה מגיעה הזכייה.

טלי
17/08/2018 17:14, צפיות: 12
דני 10
17/08/2018 17:17, צפיות: 12
ספיר
17/08/2018 19:11, צפיות: 21
לא שפטתי אותו..הבעתי דעה לגבי הסיבה הספציפית הזו כמועמד. ויעל אני עברתי חיים לא פשוטים ללא משפחה מאחוריי..ועד היום נלחמת לשרוד בכוחות עצמי. אז מי פה שופט את מי?!
אני פשוט לא מתחברת לישראל מבחינת אופי והתנהלות .ולגבי מירב מריה רועי דניאל אני מסכימה איתך לגמרי

ספיר
17/08/2018 19:30, צפיות: 13
מי חווה חיים קשים או קלים יותר והכניסה לגמר לא צריכה להיות קשורה למי וותיק יותר או פחות או מי עבר תהליך או לא..הכניסה לגמר מגיעה לאלו שנכנסו לנו ללב בזכות מי שהם הדרך בה הם מתנהלים העניין והשיח שהם תורמים..
ואני לא מכירה את אביבית 7 שנים.. בתוכנית הזאת זכית להכיר אותה..היא פשוט מקסימה מבפנים ומבחוץ ...כיף לי לראות אותה על המסך מוסיפה המון עניין וריגוש לבית. כיף לי לראות אותה גאה במי שהיא ומה שהיא וזאת מבלי להקטין אחרים בדרך..השמחה השנינות ההבנה הנתינה והקבלה שלה את האחר..אכן אין כמוה..היא אמנם מוחצנת ושונה אבל למה כל כך קשה לנו לקבל את השונה..אביבית מבחינתי את הזוכה של העונה

ספיר
17/08/2018 21:42, צפיות: 8

כללי הפורומים של ישראמדיה